وقتشه معنای درآمد واقعی را تجربه کنی

اگه طراح گرافیست یا مدرس هستید ، اگه فکر می کنید توی حوزه گرافیک کارهایی بلدین که دیگران دوست دارند اونها را یاد بگیرند ، اگر کلی طرح لایه باز طراحی کردین و فقط یک بار بابتش پول گرفتین ، اگر مدیر یک مجموعه دارای طراح هستید و گاهی وقتا طراحاتون وقت اضافه دارند ، … الان وقتشه که آسون تر از همیشه

در آمد کسب کنی

توی اینترنت پر از سایتهای دانلود و آموزشه اما ما قصد داریم بهترینها را در یک مجموعه معتبر و پر مخاطب ارائه بدیم .

 

باید چه شرایطی داشته باشم ؟

باید این توان را داشته باشی که طبق طبقه بندی های موجود در سایت و طبق اصول اولیه اعلام شده  فایلهای مربوطه رو آماده سازی کنی و با ثبت نام به عنوان فروشنده فایلهاتو در معرض فروش قرار بدید ، شما فقط یک بار فایلتونو برای فروش قرار می دین ولی به مدت نامحدود و به تعداد نا محدود می تونین از فروش اون فایل درآمد داشته باشید . راستی یادتون نره فایلهاتون نباید عیناً شبیه یا کپی از فایلهای موجود در سایتهای دیگه باشه اما اگر فقط کمی شبیه باشه ایرادی نداره .

عالیه! می خوام شروع کنم باید چیکار کنم ؟

اول در قسمت بالای سایت به عنوان فروشنده ثبت نام کن و چندتا از نمونه کارهاتو آپلود کن  ، بعد باید منتظر بمونی تا به عنوان فروشنده تایید بشی که زمان زیادی طول نمی کشه ، وقتی تایید شدی می تونی با مشاهده فیلم آموزشی طبق دستورالعمل های اعلام شده فایلهاتو آماده کنی توی اون فیلم دقیقاً توضیح دادیم که باید چطوری فایلهاتو آماده کنی .

 

در آمد من چطوری به دستم می رسه ؟

هنگام ثبت نام یک شماره کارت اعلام می کنید که مبالغ کمسیون ها بصورت دوره ای در پایان هر ماه به حساب شما واریز میشه

 

در آمد من چطوری محاسبه میشه ؟

۵۰% از میزان فروش هر فایل به عنوان کمسیون به شما پرداخت میشه ، توی پنل فروشنده گزارش کاملی از فروشهای انجام شده به شما ارائه میشه .

 

 

چه دلیلی داره توی این سایت فایلهامو برای فروش قرار بدم ؟

این سایت وابسته به مجموعه بزرگ چاپ و تبلیغات اوج هنر هستش ، این مجموعه دارای بیش از ۳۰۰۰ عضو که اکثراً چاپخانه و دفتر فنی و … هستند هستش که با توجه به اینکه سایت ما دارای رتبه بالایی در موتور جستجوگر گوگل هستش محصولات شما سریعاً در اولین نتایج گوگل قرار می گیره و احتمال فروش اون بسیار بالاتر از دیگر سایتهاست .

نحوه شروع به کار و پیش نیاز ها

 

ثبت نام به عنوان فروشنده